Locuri de muncă pentru Broker asigurări

  • brd  1
Tip contract
  • Contract
  • Independent
  • Permanent
  • Stagiu
  • Temporar
  • Voluntar
Program de lucru
  • Full Time  11
  • Part Time
Experiență
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Salariu
La
Data publicării
  • Azi  0
  • Săptămâna trecută  0
  • >junior banker

    BRD Iaşi, Iași

    Ce vei face? Responsabilitățile tale incep cu promovarea și vânzarea produselor și serviciilor noastre simple către clienți. De asemenea, vei prelua efectuarea
    30+ zile în urmă în TargulDeCariere.ro

    Raportează ca Spam
  • Ofiter bancar

    Moldindconbank Chișinău

    Responsabilitati specifice – efectuarea operaţiunilor aferente activităţii operaţionale de încasări şi plăţi în lei şi valută străină pentru persoane fizice/jur

  • Executive Assistant

    SEBO Chișinău

    Responsibilities Answering phones and routing calls to the correct person ar taking messages. Updating paperwork, maintaining documents and word processing. Hel

  • Dezvoltator in IT

    Victoriabank Chișinău

    Descrirea jobului Dezvoltare proiecte pe termen lung. Solutii inovatoare. Optimizare continua. Digitalizare servicii bancare. Provocari profesionale J Daca te r

  • Analist raportări

    Descrierea jobului § analiza cerințelor de business aferente sistemului de raportare și business intelligence § elaborarea documentelor de specificații funcțion

  • Jurisconsult

    Responsabilităţi de bază: Elaborarea contractelor, regulamentelor și altor acte juridice, analiza riscurilor juridice. Elaborarea cererilor de chemare în judeca

  • >Senior DevOps Engineer

    UniCredit Bank Iaşi, Iași

    Key tasks and responsibilities: We are looking for a Senior DevOps Engineer to join our Digital Platform team in CEE Internet Banking and Public Website departm

  • Ofiţer Recuperare Secţia Recuperare Amiabilă, Departamentul

    Mobiasbanca – OTP Group Chișinău

    Misiune post: Recuperarea sumelor datorate de clienții băncii în scopul reîntoarcerii acestora în stare „sanătoasă” (fără datorii). Beneficii pe care le oferim:

  • System Analyst, Departamentul Tehnologii Informaționale

    Beneficiile pe care le oferim: Vrem să îți extinzi cunoștințele, așa că vei avea o varietate de cursuri la care poți participa și avansa în carieră; Avem la dis

  • Metodolog

    BC EuroCreditBank Chisinau

    Metodolog Misiune post: Asigură gestionarea riscului de conformitate și cel reglementativ Responsabilități: examinarea cu avizarea proiectelor reglementărilor i

  • >Senior AS400 Technical Analyst

    Key Tasks and Responsibilities: Provides technical support in full implementation of Digital channel products (Internet & Mobile Banking) to the given standards

X

Obține notificări atunci când avem noi anunțuri disponibile pentru broker asigurări

x
Primește cele mai noi oferte de muncă pe e-mail

Notificare anunțuri noi