Locuri de muncă în județul Neamț

Distanță
Tip contract
  • Contract  3
  • Independent
  • Permanent  2
  • Stagiu
  • Temporar
  • Voluntar
Program de lucru
  • Full Time  6
  • Part Time  1
Experiență
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Salariu
La
Data publicării
  • Azi  0
  • Săptămâna trecută  3
  • Reprezentant de vanzari Orange Shop Piatra Neamt

    Orange Business Services Piatra Neamţ, Neamț

    Cauți un job? Noi îți oferim o carieră în vânzări! Te motivează faptul că fiecare interacțiune îți poate aduce un comision? Îți face plăcere să găsești soluții
    5 zile în urmă în Talent.com

    Raport
  • Specialist Sisteme și Aplicații Tehnice - SAP

    Permanent contract Piatra Neamţ, Neamț  +1 Locație

    Ce implică rolul tău în echipa noastră: Asiguri suport decizional pentru responsabilii de procese din cadrul Diviziei în derularea, implementarea, interfațarea

    Raport
  • Șef Formație Operativă de Lucru Măsură și Măsură Specială

    Permanent contract Piatra Neamţ, Neamț

    Ce implică rolul tău în echipa noastrăÎntocmești planificarea de lucrări pentru activitatea de măsură pentru arealul deservit, elaborezi propuneri de restructur
    2 zile în urmă în Talent.com

    Raport
  • KFC Piatra Neamt cauta colegi #pebune!

    KFC Romania Piatra Neamţ, Neamț

    Te invitam sa faci parte din echipa noastra din restaurantul KFC preferat pe postul de Casier sau Lucrator in bucatarie! Ce trebuie sa faci: Pregatesti produsel
    22 zile în urmă în Talent.com

    Raport
  • Team leader epc – closed

    Piatra Neamţ, Neamț

    For one of our clients, a large international company acting as major EPC player in water and water waste infrastructure development field, we are looking for a
    30+ zile în urmă în rosman-group

    Raport
  • Operator masini automate - relocare in Ungaria

    Piatra Neamţ, Neamț  +11 locații

    Operator masini automate. Relocare in Ungaria Alege un LOC DE MUNCĂ SIGUR, intr-o echipa tanara si un mediu de lucru placut. Adecco Resurse Umane recruteaza Ope
    30+ zile în urmă în Adecco

    Raport
  • Responsabil Tehnic Construcţii Montaj

    e.kundenservice Netz Piatra Neamţ, Neamț

    Delgaz Grid | Piatra Neamț Imaginează-ți cum ar fi dacă ideile tale ar fi ascultate și ai avea șansa să le pui în practică. Să ai oportunitatea să te dezvolți î
    30+ zile în urmă în Talent.com

    Raport
  • Planificator Mentenanță

    Raport
  • Căutăm Programator Baze de Date - NU REMOTE

    Dinamic 92 Distribution S.R.L. Piatra Neamţ, Neamț

    Intrebari de baraj: Ai studii superioare în IT sau tehnice? .Eşti pasionat de IT şi programare? .ştii sql? .Ai mai lucrat măcar 2 ani ca programator? .Locuieşti
    10 zile în urmă în Talent.com

    Raport
  • Lucrător Comercial cu dizabilități part-time Piatra Neamț II

    Kaufland Piatra Neamţ, Neamț

    Responsabilitățile tale Desfășori activități premergătoare vânzării Respecți procedurile interne privind echipamentul de lucru Elimini ambalajele goale și restu
    8 zile în urmă în Talent.com

    Raport
  • Electrician Măsurători Profilactice

    {3} ' +' {5} ' + (activeOffer. Price? ' {0} '. Format(activeOffer. Price): '') +'' +'
    30+ zile în urmă în Infomunca

    Raport
  • Director regional de vanzari instalatii sanitare zona Est

    Dinamic 92 Distribution S.R.L. Piatra Neamţ, Neamț  +1 Locație

    Descrierea jobului: supervizeaza si dezvolta activitatea echipei de vanzari din zona de est a tarii in conditii de rentabilitate si eficienta; face legatura int

    Raport

    Dinamic 92 Distribution S.R.L. Roman, Neamț  +1 Locație

    Raport
  • Programator FSMS Electricitate - Perioadă Determinată

    Raport
  • Manufacturing Engineer

    ZF Group Roman, Neamț

    Req ID 46633 Roman, Romania Provides engineering technical support and coordinates the activities needed for the design of the complete sewing processes; define

    Raport
X

Obține notificări atunci când avem noi anunțuri disponibile pentru județul neamț

x
Primește cele mai noi oferte de muncă pe e-mail

Notificare anunțuri noi

Preferințe

Google Analytics

Publicitate Google