Locuri de muncă în județul Suceava

  • endava  8
Tip contract
  • Contract
  • Independent
  • Permanent
  • Stagiu
  • Temporar
  • Voluntar
Program de lucru
  • Full Time  9
  • Part Time  1
Experiență
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Salariu
La
Data publicării
  • Azi  0
  • Săptămâna trecută  11
  • Front Office Shift Leader

    Radisson Hotel Group Suceava, Suceava

    Key Responsibilities of the Front Office Shift leader: -Supports the smooth running of the front office department, where all aspects of the guest journey and e
    5 zile în urmă în Talent.com

    Raport
  • Electrician Exploatare Staţii

    iAgora Europa Suceava, Suceava

    Descripción del puesto: Delgaz Grid | SuceavaImaginează-ți cum ar fi dacă ideile tale ar fi ascultate și ai avea șansa să le pui în practică. Să ai oportunitate
    4 zile în urmă în Talent.com

    Raport
  • Guest Relations Manager

    Key Responsibilities of the Guest Relations Manager: -Supports the smooth running of the guest relations department, where all aspects of the guest journey and

    Raport
  • Oracle Financials Cloud Implementation Engineer

    Endava Suceava, Suceava  +5 locații

    Responsibilities. Engage with internal business users across different business functions to analyze and address reported system issues under any of the followi

    Raport
  • SC Noppe Construct SRL, CUI 23904-

    Radauti, Suceava

    Cu sediul in Radauti, Judetul Suceava, angajeaza Muncitor necalificat la spargerea si taierea materialelor de constructii, COD COR 931302. Posturi disponibile:
    15 zile în urmă în anuntul

    Raport
  • Asistent administrativ calitate furnizori

    Fundu Moldovei, Suceava

    {3} ' +' {5} ' + (activeOffer. Price? ' {0} '. Format(activeOffer. Price): '') +'' +'
    30+ zile în urmă în Infomunca

    Raport

    E.ON Suceava, Suceava

    Delgaz Grid | Suceava Imaginează-ți cum ar fi dacă ideile tale ar fi ascultate și ai avea șansa să le pui în practică. Să ai oportunitatea să te dezvolți într-u
    3 zile în urmă în Talent.com

    Raport
  • Gerente nocturno

    Key Responsibilities of Night Manager: •Achieves departmental targets for guest satisfaction, room revenue and company initiatives and promotions by supervising

    Raport
  • Warehouse Coordinator in Suceava, Romania

    Vacancies in Ukraine Suceava, Suceava

    Main Purpose of the Job Manage the Unilever frozen warehouse at Suceava situated by the Ice Cream Factory & lead and develop the team of 13 people. The WH Coord
    2 zile în urmă în Talent.com

    Raport
  • Service Desk Analyst

    Endava Suceava, Suceava  +2 locații

    Responsibilities Act as first point of contact to support customers reporting issues, requesting information, access, or guidance, via email, phone, IM or any o

    Raport
  • Operator masini automate - relocare in Ungaria

    Fălticeni, Suceava  +13 locații

    Operator masini automate. Relocare in Ungaria Alege un LOC DE MUNCĂ SIGUR, intr-o echipa tanara si un mediu de lucru placut. Adecco Resurse Umane recruteaza Ope
    30+ zile în urmă în Adecco

    Raport
  • Muncitori Fabrica incaltaminte si marochinarie

    Suceava, Suceava

    19 zile în urmă în Infomunca

    Raport
  • Responsabil Avize Tehnice de Racordare Nestandard

    E.ON Câmpulung Moldovenesc, Suceava

    Delgaz Grid | Câmpulung Moldovenesc, Vatra Dornei Imaginează-ți cum ar fi dacă ideile tale ar fi ascultate și ai avea șansa să le pui în practică. Să ai oportun

    Raport
  • Server/Waiter/Waitress

    Key Responsibilities of the Server/Waiter/Waitress: -Supports the smooth running of the food & beverage department, where all aspects of the guest food & bevera

    Raport
  • Electrician

    Raport
  • Oracle HCM Support Engineer

    Responsibilities. Engage with internal business users across different business functions to analyze and address reported system issues related to HR operations
    18 zile în urmă în Talent.com

    Raport
  • Femeie pentru curatenie birouri Suceava

    Firma de curatenie angajeaza personal feminin, pentru curatenie in zona Suceava. Program de 2 ore/zi si 4 ore/zi de luni-vineri.
    12 zile în urmă în anuntul

    Raport
  • Asistent call center

    25 zile în urmă în Infomunca

    Raport

    LINDA SELECTION Suceava, Suceava

    Job description. Romania Vrei să lucrezi într-unul dintre cele mai stabile domenii? Iţi doreşti un mediu de lucru plăcut şi un colectiv pe măsură? Acum ai ocazi
    26 zile în urmă în Talent.com

    Raport
  • Assistant Manager

    Gura Humorului, Suceava

    Pachet salarial foarte motivantContract perioada nedeterminataTransport asiguratIntroductionRequirementsAbsolvent al unei forme de invatamant superioareExperien
    30+ zile în urmă în Talent.com

    Raport
  • Scrum Master

    Endava Suceava, Suceava  +1 Locație

    Responsibilities The Scrum Master will coordinate 1-2 team(s) towards successful product delivery, and client satisfaction; Help the team(s) focus on creating h

    Raport
  • Lucrător Comercial cu dizabilități Rădăuți (f/m)

    Kaufland Radauti, Suceava

    Responsabilitățile tale Desfășori activități premergătoare vânzării Respecți procedurile interne privind echipamentul de lucru Elimini ambalajele goale și restu
    13 zile în urmă în Talent.com

    Raport
  • Technical Manager

    Technical Manager Adecco Resurse Umane is recruiting for one of his clients, a long-established wood processing company of Austrian origin, with very strong roo

    Raport
  • Frigotehnist - Suceava

    Câmpulung Moldovenesc, Suceava

    Raport
  • Net Software Engineer

    Endava Suceava, Suceava

    Responsibilities As a.NET Software Engineer you will be one of the main drivers of our client’s digital transformation. You have the chance to have an impact in

    Raport
X

Obține notificări atunci când avem noi anunțuri disponibile pentru județul suceava

x
Primește cele mai noi oferte de muncă pe e-mail

1 2 Următorul »

Notificare anunțuri noi