Locuri de muncă în Plopeni, Prahova

Distanță
Tip contract
  • Contract
  • Independent
  • Permanent
  • Stagiu
  • Temporar
  • Voluntar
Program de lucru
  • Full Time
  • Part Time
Experiență
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Salariu
La
Data publicării
  • Azi  0
  • Săptămâna trecută  1
  • Functionar administrativ

    SC BIALETTI STAINLESS STEEL Plopeni, Prahova

    Sc bialetti stainless steel srl cu sediul in loc. Plopeni angajeaza Funcionar Administrativ. Cerinte: obligatoriu cunoastearea unei limbi straine italiana /engl
    4 zile în urmă în Bestjobs

    Raportează ca Spam
  • Angajam medici specialisti

    Plopeni, Prahova

    Descrierea jobului: Efectueaza consultatii de specialitate; Recomanda investigatii medicale; Prescrie tratamente; Completeaza documentele medicale dupa examinar
    30+ zile în urmă în Romedic

  • Sudor

    Firma SC BIALETTI STAINLESS STEEL SRL cu sediul social in localitatea Plopeni din judetul Prahova angajeaza interesate sunt rugate sa ne trimita un CV. Salariul
    30+ zile în urmă în Bestjobs

  • Colaborare/angajare

    Cabinet de medicina de famile cauta colaborare cu medic de familie Cerințe:

X

Obține notificări atunci când avem noi anunțuri disponibile pentru plopeni

x
Primește cele mai noi oferte de muncă pe e-mail