Locuri de muncă pentru Tehnician, în județul Iași

Distanță
Tip contract
  • Contract
  • Independent
  • Permanent
  • Stagiu
  • Temporar
  • Voluntar
Program de lucru
  • Full Time  5
  • Part Time
Experiență
  • 0+
  • 1+
  • 2+
  • 3+
  • 4+
  • 5+
Salariu
La
Data publicării
  • Azi  0
  • Săptămâna trecută  2
  • Tehnician electromecanic interventii Caterpillar

    Iaşi, Iași

    Tehnician electromecanic interventii motoate si generatoare Caterpillar. Asigura reparatia si intretinerea motoarelor Caterpillar si Perkins si a grupurilor...
    7 zile în urmă în anuntul

    Raport
  • Tehnician testare echipamente electronice

    Iaşi, Iași

    {3} ' +' {5} ' + (activeOffer. Price? ' {0} '. Format(activeOffer. Price): '') +'' +'
    7 zile în urmă în Infomunca

    Raport
  • Tehnician curenți slabi- timisoara

    Iulius Iaşi, Iași

    Descrierea postului: Necesită cunoştinţe în următoarele arii de activitate: reţele de voce. Date (telefonie şi TV); instalaţii control acces/ detecţie şi semnal
    30+ zile în urmă în TargulDeCariere.ro

    Raport
  • >tehnician curenți slabi

    Raport
  • Tehnician electric/mecanic

    BorgWarner Iaşi, Iași

    Candidatul ideal Cerinţe esenţiale: Minim absolvent studii medii cu profil tehnic – domeniul mecanic; Experienţă în domeniu – minim 2 ani; Spirit de observaţie

    Raport
  • Instalator

    ...Tehnician pentru sisteme și instalații de limitare și stingere a incendiilor; Program de lucru în ture: 12h/24h, 12h/48h; Se oferă: Pachet salarial parte...

    Raport
X

Obține notificări atunci când avem noi anunțuri disponibile pentru tehnician județul iași

x
Primește cele mai noi oferte de muncă pe e-mail

Notificare anunțuri noi